Strona głównaKontakt

Kontakt

Kontakt i zamówienia telefoniczne:


534-587-334
(pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00)*

Uprzejmie informujemy, że rozmowy telefoniczne są nagrywane. Jeśli nie wyrażasz zgody na nagrywanie skontaktuj się z nami inną drogą (mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub messenger).
Nagrania są przechowywane i przetwarzane przez Administratora danych osobowych tj Tadaam, firmę WERONIKA MROZIŃSKA-ESTORE, wpisaną przez Prezydenta Miasta Warszawy do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 9512493714 , Regon: 384831249 przez okres 2 lat na potrzeby zabezpieczenia istotnych praw Konsumentów (np. w zakresie reklamacji) oraz na potrzeby szkoleniowe i doskonalenia jakości usług.


Formularz kontaktowy kliknij Tutaj


Biuro obsługi zamówień oraz reklamacji: 

biuro@tadaam.pl


Telefoniczny :

534-587-334

Przez messenger :

Poprzez kliknięcie w ikonę na naszej stronie można nawiązać szybki kontakt za pośrednictwem aplikacji Messenger.

Internetowy sklep z galanterią tadaam.pl oferuje produkty najwyższej jakości takie jak torebka skórzana, skórzane torby na laptopa oraz damskie i męskie torby sportowe. Na prezent polecamy portfele damskie męskie, ekologiczne kosmetyczki dla kobiet oraz różnego rodzaju akcesoria damskie męskie. Nasza galanteria męska oraz galanteria damska cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Proponujemy w promocyjnych cenach plecaki damskie męskie prosto na wyprawy w teren. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Tadaam.pl #Betteronenomatterwhat

Post udostępniony przez @ tadaamsklep